Ako pracujem

Kaja Čemová Photo Studio, fotografka Bratislava

Vytvorili sme pre vás jedinečnú ponuku, aby sme vás a vašich blízkych zachytili v tom najúžasnejšom svetle.

Táto ponuka v hodnote 190 eur zahŕňa

podrobnú osobnú konzultáciu a dizajn vášho fotenia na mieru

profesionálny make-up a účes

styling poradenstvo a prístup k nášmu šatníku

2-3 hodinové fotenie, kde budete usmerňovaná ako pózovať

profesionálna retuš fotografií

osobný výber výsledných fotografií v našom fotoštúdiu v Bratislave

Fotografie, ktoré pre vás zretušujeme, si zakúpite osobitne pri vašom výbere. 
Balíčky začínajú od 600 eur. Podrobné informácie vám poskytneme počas osobnej konzultácie.

Zapnúť zvuk

6 krokov k vašim vysnívaným fotografiám

Konzultácia

Vaše fotenie zahŕňa osobnú konzultáciu v našom ateliéri. Toto je príležitosť, kedy mi poviete vašu predstavu o výsledných fotkách, môžete sa pýtať čokoľvek, čo vás zaujíma. Porozprávame sa o všetkych detailoch fotenia, vrátane pózovania, líčenia, oblečenia a začneme plánovať váš jedinečný deň.

Oblečenie

Počas konzultácie si prejdeme náš šatník, ktorý je pre vás k dispozícii. Oblečenie máme v rôznych veľkostiach, preto sa naozaj nemusíte strachovať, že nič pre vás nevyberieme. Rovnako je vítané, keď si prinesiete svoje oblečenie z domu. Veci, ktoré ste na sebe nikdy nemali, prípadne majú ešte visačky alebo sú príliš vyzývavé. Teraz je tá príležitosť si ich obliecť a byť sexi.

Make-up a účes

Profesionálna vizážistka Zuzana vás nalíči, urobí účes a vy si pritom oddýchnete. Prekonzultujete spoločne vašu premenu, a keď budete chcieť vyskúšať niečo nové, s potešením to pre vás urobí a vy sa budete cítiť ako celebrita z červeného koberca.

Vaše fotenie

Nemusíte mať skúsenosti s fotografovaním, aby ste vedeli pózovať, môžete mi dôverovať, že budem usmerňovať každú vašu pózu, aby ste sa cítili komfortne, prispôsobím svetlá, aby ste vyzerali najkrajšie. Svoj deň si určite naplno užijete a budete odchádzať s najlepším pocitom.

Profesionálna retuš

Vyberiem pre vás tie najkrajšie fotografie, ktoré jemne zretušujem s prirodzeným výsledným efektom. Úprava fotiek je zahrnutá v cene. Keď je niečo, čo na fotke nechcete mať, ako napríklad jazvu, pehy, či tetovanie, treba ma na to upozorniť.

Výber fotografií

Budete pozvaná do nášho ateliéru po 2-3 týždňoch odo dňa fotenia, kde si pozriete svoje zretušované a vytlačené fotografie a vyberiete, ktoré sa vám najviac páčia. Je na vás, koľko fotiek si zakúpite. Teraz je čas, aby ste sa videli v tom najkrajšom svetle.

Zaveste si doma svoj portrét

V našom fotoštúdiu ponúkame portréty vytlačené na plátne alebo zarámované v luxusných rámoch, ktoré sú k dispozícii na objednávku. Vytlačené fotografie si taktiež môžete uchovať v ručne vyrábaných fotoboxoch, ktoré sú potiahnuté prémiovým semišovým materiálom na dotyk veľmi hebkým a príjemným. Potešte seba a svoju rodinu, sú to viac než pekné fotky, 
sú to dôkazy, že krása nemizne vekom.